X-Alps 3

X-ALPS 3

Radikal bir şekilde hafifletilmiş yapısıyla X-Alps3, her gramın önem taşıdığı durumlarda başarı için temeli oluşturur. X-Alps 3, Red Bull X-Alps 2017 yarışmasında en iyi beş sonuçtan dördünü elde ederek etkileyici bir şekilde kendini kanıtlanmıştır.

X-Alps3, performans sınıfı kanadımız Poison X-Alps'in gelişimi niteliğindedir. Malzemelerde, iç konstrüksiyonda ve kolonlarda yaptığımız azaltımlar, ağırlığı 20% oranında düşürmemizi sağladı. Bu üç kolonlu yamaç paraşütünün kalbinde sakywalk'un gelişmiş Speed Control sistemi yatar. Bu sistem speed-bar kullanırken hücum açısını arka kolonlar yardımıyla kontrol etmenize ve türbülans içinde yüksek hızlarda uçuş gerçekleştirmrnize olanak verir. 

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

MINI RIBS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

SHARK NOSE

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

C-WIRESS

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

3 LINE LEVELS

3 aşamalı çatallanmayan ip dizilimi ile daha az sürtünme , daha iyi süzülüş.

3D SHAPING

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

SPEED CONTROL HANDLE

Ara kolonda yer alan tutma yerleri hız sistemi kullanımı sırasında aktif pilotaj uygulamayı ve bu sayede türbülanslarda kubbeyi daha iyi kontrol etmeyi sağlar.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA

X-Alps4_white_hp