Tonka 2

TONKA

Tonka 2 yeni ufuklar açıyor. LTF/EN sertifikalı kanatlar arasında 11.8 m² izdüşümsel alanı ile en küçük yüzeye sahip ve 2.1kg ağırlığı ile en hafifler arasında.

Tonka2, Masala2 hafif tırmanış kanadını temel alan tasarımıyla sadece süper-hafif değil, aynı zamandada küçük katlama hacmi ile çok az yer kaplıyor, son derece hızlı, ve metrekaresine göre çok iyi süzülüş sağlıyor. Daha az dinamik bir uçuş ve daha az hız isteyen pilotlar için ikinci bir boyda 3 metrekare daha büyük olarak sahip olmak mümkün. Tüm bunlar Tonka2'yi tırman-uç meraklıları ve macera yarışları için mükemmel partner yapıyor. Red Bull Dolomitenmann yarışmasında 3 podyum pozisyonu - daha fazla söze gerek ver mı?

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C-WIRESS

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

3D SHAPING

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA

TONKA2_WHITE-1