Tonic

TONIC

Her selinde saf dinamiklik, çok yüksek hız limitleri ve etkileyici performans verileri - Tonic tepelere yakın uçmayı seven tüm pilotların eğlence makinası. Bu kanat uçuş gününüze renk katmaya her zaman hazır. Yüksek hız performansıyla her tür tepeden rahatlıkla uçabilirsiniz. Termik bulduğunuzda da tırmanmaya hazır olun. Tonic'in kontrol edilebilir fren karakteri; eğlenceli sırt hattı yelken uçuşlarında ya da termik dönüşlerinde hobi pilotlarının ihtiyacı olan güvenliği sunuyor. En zorlu sertifikasyon teslerinde geçmeyi de kolayca başardı.

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

3 LINE LEVELS

AUTOMATIC SAND RELEASE SYSTEM

3 aşamalı çatallanmayan ip dizilimi ile daha az sürtünme , daha iyi süzülüş.

Temizlenebilir kulak uçları ile kanadınızı kolaylıkla kumdan arındırabilirsiniz. Kumsallarda daha güvenli uçuşlar sizi bekliyor.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA

TONIC_green