Tequila 5

TEQUİLA 5

2014 yılında Armin Harich Tequila 4'ü Heidelberg'den Avusturya sınırına kadar tüm Almaya boyunca uçurduğunda, yamaç paraşütü camiasında >>300 kilometrelik uçuş, orta düzey bir kanatla nasıl başarıldı?>> diye sorulurken, bizim Skywalk olarak cevabımız; >>Son derece kolay!>> şeklindeydi. İlk piyasaya sürüldüğü yıl olan 2004'ten bu güne Tequila serileri, şaşırtıcı şekilde kolay kullanılabilir performansı yine beklenmedik derece basit uçuş karakteristikleri ile birleştirmektedir.

Yeni Tequila 5'de geleneksel Tequila tarifine çok sayıda yenilik ekledik. Performansa yönelik kanat profili, hücum kenarında >>shark-nose>>, güncellenmiş 3D biçimlendirme; kanadın uçuş karakterstiğini daha stabil kılarken, farkedilir düzeyde bir performans artışı sağlamakta. Bu özellikler kendini en çok düzensiz hava akımları içinde uçarken belli etmektedir. Tequila 5 bu koordinasyonlarda huzurlu ve stabil kalırken, termiklere de bir önceki versiyona göre daha keskin bir şekilde giriş yapar. Termikleri merkezlemek daha da kolaylaşırken, hepsi daha iyi bir tırmanma becerisine dönüşür. Skywalk'un kendisine özgü Jet Flap teknolojisi ise, kalkış ve inişte fenomenal bie yavaş uçuş performansı sergiler.

 

Tequila 5'de hızlı alçalma teknikleri konusunda da geliştirmeler yaptık. Spiral giriş ve çıkışlar kolaylaştırıldı.

 

Ayrılmış a kolonları sayesinde basitçe uygulanan kulak kapatma belirgin bir çöküş sağlarken, sakin duran kulak uçları manevrayı stressiz bir şekilde uygulamanızı sağlamakta.

 

Daha fazla söze gerek var mı? Geliştirici ekibimizin başarısı gayet dengeli bir orta düzey kanat ortaya koydu. Diğer B sınıfı kanatlara göre Tequila 5 uçuşta sizi rahatsız eden unsurlardan zihninizi uzaklaştırır ve en önemli olana odaklanmanızı sağlar. Bu kanat yüksek eğlence faktörünü, uzun XC uçuşlarını fazlasıyla basitleştiren bir performansla birleştirir. Size de uçmak kalır.

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

MINI RIBS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

AUTOMATIC SAND RELEASE SYSTEM

Temizlenebilir kulak uçları ile kanadınızı kolaylıkla kumdan arındırabilirsiniz. Kumsallarda daha güvenli uçuşlar sizi bekliyor.

SHARK NOSE

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

3 LINE LEVELS

3 aşamalı çatallanmayan ip dizilimi ile daha az sürtünme , daha iyi süzülüş.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA