Spice

SPICE

Spice ile Cayenne5'in performansını tırman-uç kanadın hafifliği ile birleştiren bir kanat elde ettik. Spice'da kullanılan mateyaller, daha uzakta, zor ulaşılan kalkışlardan uçmayı seven pilotlara göre mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir. Kumaş büyük ölçüde hafif ama dayanıklı materyallerden oluşmaktadır ve kullanışlı Dyneema kolonlar ile birlerştirildiğinde toplam ağırlık Cayenne5'e göre 25% düşürülmüştür. Spice'ı hafifletirken, tasarım limitlerini özellikle zorlamadık. Bunun yerine doğada ve havada bol vakit geçiren, deneyimli XC pilotlarına güvenilir bir yol arkadaşı yarttık. 

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

SHARK NOSE

3 LINE LEVELS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

3 aşamalı çatallanmayan ip dizilimi ile daha az sürtünme , daha iyi süzülüş.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA

SPICE_green