Posion X-Alps

POSION X-ALPS

Düşünüldüğünde, dünyada Red Bull X-Alps'ten daha iyi bir dayanıklık testi yoktur. Bu, farklı özgeçmişlere sahip takım pilotlarımız Paul Guschlbauer, Stephan Gruber ve Ivan Colas tarafında da kanıtlandı. Alpler boyunca 1000 kilometre üzerinde bir rotada dünyanın en zorlu macera yarışının şartlarına dayanan bu kanat, tam da performansa yönelik XC pilotlarının aradığı, onları hedeflerine ulaştırcak özelliklerde. X-Alps 2, CCC sertifikaası ile Red Bull X-Alps 2015 için ürütelimiş limitli bir seriydi. Yeni yarışma kanadımız Poison X-Alps, X-Alps 2'nin daha da geliştirilmiş devamı niteliğinde, fakat LTF/EN-D sertifikalı. Trimde yapılan ufak değişiklikler ile performansı ve tepkileri geliştirildi. Daha dayanıklı üst yüzey, optimize edilmiş ipler, daha açık ve kullanışlı kolonlar Poison X-Alps'in geniş bir pilot kitlesine uygun ideal bir XC kanadı haline getiriyor.

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

SHARK NOSE

3 LINE LEVELS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

3 aşamalı çatallanmayan ip dizilimi ile daha az sürtünme , daha iyi süzülüş.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA