Masala 3

MASALA 3

Masala tırman-uç pilotları ve uçuş ekipmanını yanında taşıyan 

para-alpinistler için geliştirdiğimiz yamaç paraşütüdür. 

 

En hafif kanadımız olan Masala katlandığında küçücük olur ve en minimal sırt çantasına bile sığar. 

Keyifli sevk idaresi ile termik uçuş sevenleri de heyecanlandıran Masala, XC pilotlarına ise bir termikten diğer diğerine süzülürken fazlasıyla performans sağlar.

 

LTF/EN-A sertifikalı bu hafif yamaç paraşütünü uçurmak öyle kolaydır ki, başlangıç pilotları için yamaç paraşütü dünyasına bu malzeme ile adım atmak mümkündür.

 

XXS ve XS boylarında genişletilmiş kilo limitleri ile hafif pilotların da ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Masala, aynı zamanda küçük kalkış alanlarından kalkmayı seven tırmanıcılar veya rüzgar biraz sert eserken sahilde yelken uçuş yapmaktan hoşlananlar için de cazip bir kanat olmayı başarıyor.   

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

AUTOMATIC SAND RELEASE SYSTEM

SHARK NOSE

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Temizlenebilir kulak uçları ile kanadınızı kolaylıkla kumdan arındırabilirsiniz. Kumsallarda daha güvenli uçuşlar sizi bekliyor.

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA