Join't | fenomenairsports

JOIN'T4

Tonka 2 yeni ufuklar açıyor. LTF/EN sertifikalı kanatlar arasında 11.8 m² izdüşümsel alanı ile en küçük yüzeye sahip ve 2.1kg ağırlığı ile en hafifler arasında.

Tonka2, Masala2 hafif tırmanış kanadını temel alan tasarımıyla sadece süper-hafif değil, aynı zamandada küçük katlama hacmi ile çok az yer kaplıyor, son derece hızlı, ve metrekaresine göre çok iyi süzülüş sağlıyor. Daha az dinamik bir uçuş ve daha az hız isteyen pilotlar için ikinci bir boyda 3 metrekare daha büyük olarak sahip olmak mümkün. Tüm bunlar Tonka2'yi tırman-uç meraklıları ve macera yarışları için mükemmel partner yapıyor. Red Bull Dolomitenmann yarışmasında 3 podyum pozisyonu - daha fazla söze gerek ver mı?

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

MINI RIBS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

SHARK NOSE

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

AUTOMATIC SAND RELEASE SYSTEM

Temizlenebilir kulak uçları ile kanadınızı kolaylıkla kumdan arındırabilirsiniz. Kumsallarda daha güvenli uçuşlar sizi bekliyor.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

www.yamacparasutuegitimi.org sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.