Cumeo

CUMEO

Cumeo araç yollarında uzakta kalkış yapmayı tercih eden, performansı arayan  XC pilotları veya basitçe XC ekipmanını hafifletmek isteyenler için geliştirdiğimiz yamaç paraşütüdür. Cumeo sevilern kanadımız Chili konseptinin hafif materyaller ile yorumlanmış halidir. Ağırlığı azaltırken, XC pilotlarının uçuş sırasında farkı hissetmeyeceği şekilde hareket ettik. Bu sayede Cumeo, uçuşta Chili gibi pürüssüz ve istikrarlıdır. Pilota aynı hassas geri bildirimi sağlar, aynı dengeli uçuş karakteristiklerini gösterir ve fren hissei olark aynı sezgisel dönüş iradesini uygulamaya olanak verir. Fren basınçlarını ve fren uzunluklarını ise XC pilotlarının saatler süren rotalarda rahat etmelerine yönelik olarak uyarladık.

Fark? Çantadayken, kalkış noktasına çıkan yürüyüşlerde ve efsanevi bir XC uçuşu sonrası eve dönerken... 

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

SHARK NOSE

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

3 LINE LEVELS

3 aşamalı çatallanmayan ip dizilimi ile daha az sürtünme , daha iyi süzülüş.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA