Chili 4

CHILI 4

Chili EN/B sınıfında maksimum performansın ve dengeli uçuş karakterinin bileşimidir. Bu sebepten yeni bir Chili geliştirmek ürün geliştirme ekibimiz için basit görevden daha fazlasına dönüştü. Chili4 tasarımına başlamadan önce, bolca zaman Chili pilotlarından gelen yorumları değerlendirmeye ayırdık. İstekler bizim için göreve dönüştü.

Chili, pilotlarına frenler üzerinde daha fazla geri bildirim ve daha sezgisel bir dönüş idaresi sağlıyor. Yeni bir fren hattı düzenlemesi ile, daha ergonomik ve konforlu bir aralıkta gerçekleşiyor. Gerçek shark-nose profili ve titizce tasarlanan hücre yapısı, tüm hücum açılarında sürekli iç basınç sağlanmasını ve stabil düz süzülüşü sağlıyor. Daha pürüzsüz bir yapı ile tüm hızlarda artan süzülüş performansı yanı sıra, Chili'nin karakteristiği olan >>termik ısırma>> özelliği, endüstrinin en üst seviyesinde tırmanma kabiliyeti sunuyor.

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

SHARK NOSE

3 LINE LEVELS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

3 aşamalı çatallanmayan ip dizilimi ile daha az sürtünme , daha iyi süzülüş.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA