Cayenne 5

CAYENNE 5

Cayenne5 ile spor sınıfı yeniden tanımlıyoruz. XC sporcumuz, Cayenne serilerinin genleri ile gerçek yarışma kanadı hissini birleştiriyor. Cayenne5, sınıfının üst sınırına biraz daha yakın bir seviyede konumlandırılmıştır. Bir yılı aşan geliştirme süreci sonrasında daha yüksek en boy oranı, daha çok hücre ve sürtünme dayanıklı profil içeren bir konsepti gerçekleştirdik. Sonuç performans, hassasiyet ve dinamiklerde yeni standartlar oluşturan bir spor sınıf kanat oldu. Cayenne5 favkalade bir XC kanadıdır: Termiklerde son derece verimli ve süzülüşlerde akıcı ve stabil olması pilotun konsantrasyonunu uzun XC'lerde korumaya yardımcı olur. Cayenne5  her bir pilotajı anında irtifaya çevirir ve dönüş çapınızı ve açınızı her duruma göre ayarlamanız için revizende bol miktarda enerji barındırır. Gördüğünüz gibi amacı gayet açık. Bu safkan spor sınıf kanat dünyanın herhangi bir XC arenasında kendi evindedir. 

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

SHARK NOSE

3 LINE LEVELS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

3 aşamalı çatallanmayan ip dizilimi ile daha az sürtünme , daha iyi süzülüş.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA