Arriba 3

ARRIBA 3

Yepyeni Arriba3, en çok satan kanadımız Tequila4'ün hafif versiyonu olmasından çok daha fazlası. Bir kilo ağırlık tasarrufu yalnızca sırt çantasında belirgin değildir. Hafif materyal kullanmak kalkış için daha kolay ve sürtünmeyi azaltarak performansınıza küçük ama belirgin bir fark katar. Bu niteliklerine rağmen Arriba3 hafifliğin çok da ön planda olmadığı günlük uçuşlara da %100 uygun bir kanattır. Uçuş ve malzeme konusundaki yüksek kalitesi yıllarca keyifli anlarınıza ortak olacağını garantiliyor. Uçmak için önce tırmanmayı mı seviyorsunuz, hafif malzemelerle seyehat etmekten mi hoşlanıyorsunuz ya da sadece ağırlıktan her gram tasarruf sizin için önemli mi? 

O halde Arriba3; sizin için doğru bir tercih.  

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

AUTOMATIC SAND RELEASE SYSTEM

Temizlenebilir kulak uçları ile kanadınızı kolaylıkla kumdan arındırabilirsiniz. Kumsallarda daha güvenli uçuşlar sizi bekliyor.

SHARK NOSE

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA

ARRIBA_blue

Describe your image