top of page
Haberler

Önemli Duyuru

Türkiye temsilciliğini yaptığınız firmalardan Sup’air markasının Acro4 modeli ile ilgili yayınlanan bir güvenlik uyarısını sizlerle paylaşıyoruz. Bizden ya da yurtdışından alım yapmış olan tüm pilotların paylaşılan PDF dosyasındaki kontrollerini yapmaları önemle rica olunur.
Güvenli uçuşlar..

Skywalk Minilog 2018 Yayında!

Skywalk'un yeni sezon ürünlerini inceleyebileceğiniz dergisi Minilog 2018 yayında. Yeni sezon kanat, harnes, yedek paraşüt ve aksesuarların tamamını ve uygulanan teknolojileri inceleyebileceğiniz bu yayın, Fenomen Air Sports tercümesi ile sizlerle.

Her yıl olduğu gibi Fenomen Air Sports ile iletişime geçerek adres bilgisi veren herkese ücretsiz olarak gönderilmeyi bekliyor. 

2020 Dünya Hava Oyunları Türkiye'de!

Portekiz, 2-4 Şubat 2018 tarihlerinde FAI Genel Kurul Toplantısı'na ev sahipliği yaptı. Türkiye'den THK ÇHHA Okul Müdürü Murat BAYÇORA ve Fenomen HSK YP Öğretmen Pilot Abdullah YILDIZ'ın temsilci olarak katıldığı toplantıda 2020 Dünya Hava Oyunları organizasyonunun Türkiye'de yapılacağı kararı açıklandı. Alınan bu karar ile ABD, Avustralya, Meksika ve Malezya gibi aday ülkeler geride bırakıldı.

Türkiye, 1997 yılında yapılan 1. Dünya Hava Oyunları'ndan sonra bu büyük organizasyona ikinci kez ev sahipliği yapacak. Sportif havacılığın tüm branşlarında dünyanın en iyi sporcularının yarıştığı ve sonuncusu 2015 yılında Dubai'de yapılan Dünya Hava Oyunları'nda ülkemizi, yamaç paraşütü hedef branşında Abdullah YILDIZ temsil etmişti.

Fenomen Air Sports Sezonu Açıyor!

Fenomen Air Sports Yamaç Paraşütü Uçuş Okulu 2018 sezonunu Pamukkale/Denizli bölgesinde planlanan YP Başlangıç Eğitimi ve YP Orta Seviye Pilot Eğitimi ile açıyor.

2018 Sezonu Eğitim Takvimi belli oldu!

Tüm seviyelerde yamaç paraşütü eğitimi veren uçuş okulumuz 2018 yılı etkinlik takvimini yayındı!  Yaklaşan eğitim tarihlerini incelemek ve kendinize uygun eğitimi seçmek için hemen göz atın.

Sakarya Üniversitesi Yamaç Paraşütü Topluluğu

Fenomen Air Sports Yamaç Paraşütü Uçuş Okulu'nun merkezi olan ve eğitim faaliyetlerini sürdürdüğü Sakarya'da, üniversite öğrencilerini yamaç paraşütü sporu konusunda desteklemek ve havacılığı sevdirmek amaçlı kurulan Sakarya Üniversitesi Yamaç Paraşütü Topluluğu çalışmalarına başladı. 

 

Yamaç paraşütü başlangıç eğitimi kapsamında teorik dersleri başarıyla tamamlayan topluluk üyeleri bahar döneminde yer çalışmalarına başlayacak.

 

Topluluğun çalışmalarını takip etmek için sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz.  #sauypt

Please reload

bottom of page