top of page

ONARIM

Yapılan optik bakım sırasında tespit edilen ya da malzeme sahibinin talebi üzerine gelen yırtılma, dikiş sökülmesi, aşınma, ip kopması, sıyrılması ya da kırılması gibi durumlar bakım onarım merkezimizde orijinaline uygun şekilde onarılır.

Kumaş kısımlarında meydana gelen aksaklıklar için temsilcisi olduğumuz markalar başta olmak üzere tüm markaların kullandıkları kumaşlar ve renkler stoklarımızda mevcut olup deneyimli personelimiz tarafından güvenli uçuşa uygun olacak şekilde ve optik olarak en uygun şekilde onarılır.

İplerde meydana gelen kopma, sıyrılma ya da kırılma durumları için de kanadınızın üretici firmasından alınan bilgiler doğrultusunda doğru taşıma kapasitesi sahip orijinal iplerle, simetrisinden boy alınarak değişim işlemi yapılır. Her kalınlık ve renk opsiyonunu bulunduran bakım onarım merkezimiz optik olarak da en uygun şekilde ip değişimi yapmaktadır.

4-5 ipten daha fazla sayıda ip değişimi gereken kanatlarda ip uzunluk ölçümü ve trimming işlemi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Onarım işlemleri için fiyatlandırma hasar tespitine göre yapılmaktadır. Onay verdiğiniz taktirde onarım uygulaması yapılır. 

Hasar tespitine göre fiyat bilgisi verilir.

bottom of page