Arak

ARAK

Multi-Gereç.

Tüm isteklerinize eksiksiz yanıt veren bir yamaç paraşütünün hayalini kuruyorsanız, ARAK tam size göre!

Üçüncü orta düzey modelimiz, alışılagelmiş kategori anlayışının dışına çıkmayı başararak, bir yamaç paraşütünden beklenen her özelliği kendisine toplamakta. ARAK'ın özellikleri kolay sevk idare, mükemmel performans ve hepsinden öteye maksimum uçuş keyfi...

Birbirinden tamamen farklı iki orta düzey olan TEQUILA ve CHILI'den sonra Alex Höllwarth ve geliştirme ekibi bu kanat ile ortaya yeni bir şeyler koymak istediler. Çok yönlü bir kanat isteyen, beklentileri yüksek pilotlar için mükemmel çok amaçlı bir yamaç paraşütü olan ARAK'ı geliştirdiler. Kolay ve hareketli sevk idaresi ile pilotu zor koşullarda rahat ettirecek orta düzey bir kanat olan ARAK, Alex Hölwarth'ın vurguladığı gibi yüksek gereksinimleri olan XC pilotlarınında hedeflerine ulaşmaları için çok yeterli bir kanattır.

Hem sık uçanlara hem de tırman-uç pilotlarına uygun materyal seçimi sayesinde ARAK kompakt boyutlara katlanabilir ve küçük sırt çantalarına kolayca sığar. Bunun yanında uzun yer çalışmalarına ve kum tepelerindeki keyifli uçuşlarınıza eşlik edecek kadar dayanıklıdır.

Uçuş ufkunuzu genişletin ve engel tanımayın. Kendini geliştiren pilotlar ve profesyoneller, ''tırman-uç''cu ve seyehat sevenler artık ARAK ile her zaman güvenebileceğiniz bir partneriniz var!

Renk Seçenekleri:

Kanatta Bulunan Teknolojiler:

JET-FLAP

RIGID FOIL

C-WIRESS

3D SHAPING

Derin stol noktasındaki yedek gücünüzdür. Dar ve güçlü termiklerde tırmanış potansiyalini arttırır, stol noktasına giden fren yolunuzu uzatır ve uçuşta güvenli hızı korumanızı sağlar.

Hücum kenarında esnek çubuklar: Toplam ağırlığı azaltır, kanat profilini korumaya yardımcı olur, iç basıncın sürekliliğini sağlar, kalkış uçuş ve acil durumlarda kanadın tepkilerini iyileştirir.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

C ipleri ile kumaş bağlantı noktaları üzerinde, ip yerine bulunan plastik destekler ile düşük diren ve daha iyi performans.

MINI RIBS

SHARK NOSE

AUTOMATIC SAND RELEASE SYSTEM

Firar kenarında ikiye bölünmüş hücreler ile: stabil form- daha az sürtünme ve daha fazla hissedilebilir firar kenarı.

Türbülansta iç basıncı yüksek tutmaya yardımcı olacak hava desteğini sağlar. Hız sistemi kullanımında daha az sürtünme ve daha çok performans sunar.

Temizlenebilir kulak uçları ile kanadınızı kolaylıkla kumdan arındırabilirsiniz. Kumsallarda daha güvenli uçuşlar sizi bekliyor.

Teknik Veri:

SOSYAL MEDYA

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Bu sayfasının tüm hakları Fenomen Air Sports tarafından saklanmaktadır.

Serdivan / SAKARYA